Başlangıç / FOTOĞRAF / MOLDOVADAN ACI VE UMUT DOLU BİR HAYAT HİKAYESİ

MOLDOVADAN ACI VE UMUT DOLU BİR HAYAT HİKAYESİ

82 YAŞINDA BABA 3 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞUNA TEK BAŞINA BAKIYOR

Gheorghe Parfeni şu an 82 yaşında başından iki evlilik geçti iki eşide amasız hastalıklar yüzünden hayatını kaybetti ,

4 yıl önce Gheorghe Dinyester nehri yanındaki köyünde ölümü beklerken kendisinden 40 yaş küçük bir kadınla tanıştı ve aşık oldu o kadın Gheorghe‘u hayata bağladı çocuklarının karşı çıkmasına rağmen kadınla evlendi.

Evlendikten bir sure sonra kadın hamile kaldı Gheorghe Parfeni‘nin cocukları bu bebeğin kürtajla aldırılmasını istediler ama Gheorghe bu “Bu cocuk Tanrı tarafından verildi” aldırmayacağız dedi ,ve bebek dünyaya geldi bebeğe Anastasia ismi verildi.

Hayat Gheorghe eşi ve cocuğu için zorluklar içinde devam ediyordu aile Gheorghe’un 600 ley olan emeklilik maaşı ile geçim mücadelesi sürdürürken eşi ansızın cocukla babayı geride bırakarak evi terk etti ve gitti suan 82 yaşında olan Gheorghe ve kızı 3 yaşındaki Anastasia bir başlarına kaldılar .

Gheorghe şuan kızı Anastasi ile buzdolabı çamaşırmakinesi hatta çarşaf bile olmayan bir evde komşularının desteğiyle hayatta kalma mücadelesi veriyorlar .

Gheorghe 3 Yaşında olmasına rağmen kızım Anastasia her konuda bana yardım ediyor hayyatta kaldığım sürece kızım için elimden gelen herşeyi yapıcam Anastasia hayatımın son günlerinde Tanrının bana gönderdiği bir armağan diyor.

publika.md

(sayfamızda gösterilen reklamlardan herhangi birini gezerek bize destek olabilirsiniz)

Hakkında: admin

Kontrol Ediliyor

GAGAUZYA TURİZM İNTERNET SİTESİ AÇILDI

GAGAUZYAYA TURİST OLARAK GİDECEKLERİN BAKMASI GEREKEN BİR SİTE.